26.8 C
Скопје
09:14 - 13 јуни, 2024

(Видео) Зад сцената на „Ѕвездите на Гранд“: Саша Поповиќ со скршена нога седи на столче, а водителот го турка

Креативниот директор на продукцијата „Гранд“ си ја скрши ногата, па дојде на работа. Саша Поповиќ денеска дојде на снимање на новата епизода од музичкото натпреварување „Ѕвездите на Гранд“ иако се здоби со скршеница на ногата во својата куќа во Опатија. Лекарите му ставиле гипс на ногата, па Поповиќ продолжи да работи.

Пејачката и водителка Ана Севиќ денеска го снимила Саша како седи на столче, а за да си ја заврши работата и да се движи, бил туркан од водителот Воја Недељковиќ.

Ова видео стана вирално на социјалните мрежи и насмеа многу луѓе. Ана во описот на видеото оставила и коментар во кој напишала дека ни таа не може да поверува што се случува:

– Момци, мора да го видите ова. Така, токму кога мислите дека не може да продолжи, нешто се случува во „Ѕвездите на Гранд“. Саша Поповиќ седи на столче, а Воја го турка. Ова треба да го видите за две недели – напишала Ана во описот на видеото.

@sevicanaofficial Motaj kablove,presli smo igricu 🤣🙏🏽Za one koji ne znaju,Sasa Popovic je pre par dana polomio nogu ali to ga nije sprecilo da bude sa nama i na danasnjem snimanju 💪🏽🫶🏽 #zvezdegranda #anasevic #happyplace #fun #music #viral #trend #balkan #srbija ♬ original sound – anasevic

Слични објави

Денес е Спасовден, најсреќниот ден: Што (не)треба да правите на Вознесението Господово

еспресо

(Видео) Кевин Спејси низ солзи изјави дека останал без пари и куќа: „Не сум сигурен каде ќе живеам сега“

еспресо

Викенд среќници: На три хороскопски знаци овој викенд ќе им пораснат крилја

еспресо

Јована Јеремиќ за пропаднаиот брак и новата љубов: „Гатачката сè ми погоди, ролекс, автомобил, вила…“

еспресо

(Фото) На Драгана Мирковиќ ѝ стигнал меил: Тони Бјелиќ е во врска со помлада секси колешка

еспресо

„Не“ за жилетот: Николина Пишек ги покажа неизбричените пазуви

Еспресо
Се вчитува....