10.8 C
Скопје
20:16 - 28 февруари, 2024

(Видео) Сораја на својот син му купила јакна од 1.250 евра и патики од 620 евра: Двајцата од глава до пети во „Диор“

Сораја Вучелиќ пред раѓањето на синот постојано објавуваше брендирани гардероби и аксесоари, а сега, на социјалните мрежи се фали и со скапи работи за својот наследник.

Сораја во февруари роди син на кој му го даде името Кан, а сега покажа што му купила и ги воодушеви своите следбеници.

Како и секогаш, таа била на шопинг, а освен што си купила луксузен накит, купила и исти патики за себе и за својот син.

Станува збор за патики на брендот „Диор“, кои чинат 620 евра. На момчето му подарила и јакна во сребрена боја чија цена е 1.250 евра, па нема сомнеж дека мама и синчето ќе блеснат во богати комбинации.

Старлетата сега живее во Дубаи со синот, а минатото лето го донесе во Црна Гора каде заедно уживале.

-Дојдовме да го запознаеме со неговите браќа и сестри. Тој ужива. Многу порасна, многу е напреден и можам да се пофалам. Уживавме во Бодрум, тука има премногу гужви. Мојот син никогаш нема да стане славен, не сакам да се експонирам, не би би го експонирала ниту мојот избраник, ниту мојот син. Мојата популарност припаѓа на минатото – изјави таа летово и додаде:

-Кан е дете кое секој би го посакал, мојот живот се промени поради него, сега тој е приоритет. Работиме на проширување на семејството, едвај чекаме да добие засилување. Сега сум целосно подготвена за тоа. Тој многу сака деца – изјавила таа.

Слични објави

(Фото) Огњен Амиџиќ не изгледа на себе: Водителот се појави со седа коса во емисија и ги шокираше гледачите

Еспресо

Покажа што значи добро да се омажиш: Ана Севиќ на снимањето на „Ѕвезде Гранда“ дојде со автомобил од 130 илјади евра

еспресо

Српска пејачка имала тежок живот: „Свирев на пазар за 300 денари“

Еспресо

Катарина Живковиќ се огласи по веста дека е бремена: Пејачката долго време сака да стане мајка

Еспресо

(Фото) Рада Манојловиќ има нов дечко: Снимена среде улица со мускулестиот љубовник

Еспресо

Пропаднати планови: Животот на два хороскопски знаци ќе биде „уништен“ на крајот на зимата

еспресо
Се вчитува....