13:53 - 19 април, 2024

(Видео) Сергеј Четковиќ и сопругата прославија 25 години брак: Пејачот силно ја гушка Кристина, додека ѝ пее на уво

Пејачот Сергеј Четковиќ вчера прослави 25 години брак со сопругата Кристина Четковиќ.

Имено, двајцата организираа гала прослава во луксузен хотел во Белград на која поканиле мал број луѓе на забавата, а меѓу гостите била и водителката Весна Дедиќ.

Таа на својот Инстаграм профил сподели видео кое воодушеви многу луѓе. Имено, Кристина и Сергеј танцуваа на сред сала, а Четковиќ и го испеа својот познат хит „На прв поглед“.

– Не знам поголема љубов и поубав брак – напишала накратко Весна во описот на видеото.

Слични објави

(Фото) На една рака носи 18.000 евра: Александра не штедела на себе, сите гледале во овој скап детаљ

Еспресо

Ќе се вика „Вила Јована“: Дечкото на Јована Јеремиќ ѝ купи луксузна куќа со базен и овоштарник

Еспресо

Со Сергеј Трифуновиќ е приведен и неговиот „дилер“: Нови детали за апсењето

еспресо

Дарко Лазиќ по третпат станува татко: Катарина е бремена!

еспресо

(Фото) Синот на Драгана Мирковиќ јавно ја поддржа мајка си: „И во добро и во зло…“

jasmina.kantardzieva

Уапсен актерот Сергеј Трифуновиќ: Купувал марихуана

еспресо
Се вчитува....