11.8 C
Скопје
19:53 - 28 февруари, 2024

(Видео) Реља Поповиќ се огласи од болница: Николија се грижи за мене, не знам кога ќе се видиме…

Српскиот рапер Реља Поповиќ имаше операција на раката, па набрзо по процедурата се огласи на социјалните мрежи и покажа дека друштво му прави невенчаната сопруга, пејачката Николија Јовановиќ.

Реља се снимаше наизменично, а на видеотот се забележува дека неговиот позитивен дух никогаш не го напушта.

– Само да им се заблагодарам на сите за сè денес, за љубовта, за сите пораки што ги добив, да и се заблагодарам на мојата сопруга што се грижи за мене денес… – рече Реља со насмевка на лицето.

Потоа ја сврти камерата кон Николија.

– Ве сака вашиот брат уште еднаш! Се гледаме… не знам кога се гледаме! Гледајте ме на Јутјуб… (се смее) И се гледаме некогаш, чао! – додаде тој во видеото.

Реља, инаку, се уште не открил што точно се случило со неговата рака.

Видеото може да го погледнете ОВДЕ.

Слични објави

(Фото) Огњен Амиџиќ не изгледа на себе: Водителот се појави со седа коса во емисија и ги шокираше гледачите

Еспресо

Покажа што значи добро да се омажиш: Ана Севиќ на снимањето на „Ѕвезде Гранда“ дојде со автомобил од 130 илјади евра

еспресо

Српска пејачка имала тежок живот: „Свирев на пазар за 300 денари“

Еспресо

Катарина Живковиќ се огласи по веста дека е бремена: Пејачката долго време сака да стане мајка

Еспресо

(Фото) Рада Манојловиќ има нов дечко: Снимена среде улица со мускулестиот љубовник

Еспресо

Пропаднати планови: Животот на два хороскопски знаци ќе биде „уништен“ на крајот на зимата

еспресо
Се вчитува....