11.8 C
Скопје
22:04 - 29 февруари, 2024

(Видео) Анастасија Ражнатовиќ и Немања Гудељ на необичен начин ја прославија Новата година во Севиља

Анастасија Ражнатовиќ по бракот со фудбалерот Немања Гудеља се пресели во Севиља, а синоќа со него ја дочека Новата година на малку поинаков начин.

Наместо да го прослават дочекот во ресторан или клуб, Анастасија и Немања се одлучиле за помирна опција.

Младата пејачка синоќа објави на својот инстаграм-профил каде покажа дека двајцата ја дочекале новата 2024 година на плоштад. Анастасија најпрвин го снимила погледот од покривот на една зграда, а потоа ја свртела камерата и се покажала себеси и нејзиниот избраник.

Тие двајца постојано се смешкаале. Анастасија беше во црно палто, а Немања на крајот од видеото испрати бакнеж.

Инаку, пејачката Анастасија Ражнатовиќ и нејзиниот сопруг, фудбалерот Немања Гудељ, пред неколку дена споделија интимни моменти што ја одбележаа оваа година.

Во краткото видео кое се појави на социјалните мрежи можете да ги видите деталите за нивната венчавка, патување, семејните моменти и деловните успеси, но и болните моменти низ кои поминале поради загубата на детето.

Слични објави

(Фото) Кој е новата љубов на Наоми: Од мултимилионерот од Саудиска Арабија носи скапоцен прстен

еспресо

Еден од најхармоничните парови: Тамара Драгичевиќ и Петар Бенчина го очекуваат третото дете

Еспресо

(Видео) „Не можам да ти кажам“: Објавена нова песна од Оливер Драгојевиќ шест години по неговата смрт

еспресо

Сенида нападната во Австрија: Излегол од од автомобил и почнал да ѝ удира шлаканици

Еспресо

Саша Поповиќ во шок поради тоа што Кеба го направи среде емисија: „Дали си ти нормален? Ова не сум го доживеал 20 години“

jasmina.kantardzieva

(Фото) Љубовта не згаснува: Лазар Ристовски во прегратки на 39 години помладата девојка

Еспресо
Се вчитува....