21.8 C
Скопје
03:38 - 15 јули, 2024

(Видео) Ана Николиќ му запеа на дечкото: Сегашната те буди, вели поранешната ти стигна

Ана Николиќ веќе извесно време е во врска со композиторот Горан Ратковиќ Ралет, а сега сподели заедничка слика од автомобилот.

Имено, пејачката сподели видео како ја пее нејзината нова песна, а по тој повод го снимила и Рале додека тој ја возел.

Таа ги напишала и следните стихови: „Без наредба, без тропање, ја кренав зградата на нозе…“, „Сегашната те буди, вели поранешната ти дојде“, на што Рале особено се насмеал додека пејачката цело време го галела.

Инаку, Рале еднаш изјави дека неговиот однос со Ана бил бурен.

– Се заљубив во Ана. Мојот проблем со неа е што не сака да пее. Сега работам на нејзиниот нов албум, кој ќе биде навистина одличен и цела нејзина емотивна приказна. Верувам дека таков албум нема да излезе во блиска иднина – изјави Рале во емисијата Блиц дан.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)

Слични објави

Шенен Доерти беше подготвена за нејзината смрт однапред: „Не парите, туку остануваат спомените…“

еспресо

(Фото) Српската убавица Нина Сеничар и ѕвездата на „Топ ган“ станаа родители по вторпат

Еспресо

(Фото) Има 76 години и неверојатно тело! Српската дизајнерка Верица Ракочевиќ покажа како изгледа во костим за капење!

Еспресо

Почина актерката Шенон Доерти, по долгата борба со ракот

Еспресо

Каде била Меланија Трамп за време на обидот за атентат на сопругот: Еве ги деталите

еспресо

(Видео) Обид за атентат на Доналд Трамп: Се промени рејтингот на поранешниот американски претседател

еспресо
Се вчитува....