20.8 C
Скопје
04:54 - 15 јули, 2024

Данијела Мартиновиќ ги предупреди своите следбеници: Ова е лажен профил, испраќа лажни пораки

Пејачката Данијела Мартиновиќ ги предупреди своите следбеници на Инстаграм за лажен профил користејќи го нејзиниот идентитет. Личноста која се крие зад тој профил испраќа пораки до нејзините фанови.

„Почитувани, се појави уште еден лажен профил кој се претставува и испраќа измамнички пораки на мое име“, напиша таа, а потоа го сподели името на профилот и побара од следбениците да го пријават. „Ви благодарам“, додаде таа на крајот.

Данијела не е единствената позната личност која се бори со вакви проблеми. Нина Бадриќ објави дека некој создал и нејзин лажен профил и од него испраќа пораки.

Слични објави

Шенен Доерти беше подготвена за нејзината смрт однапред: „Не парите, туку остануваат спомените…“

еспресо

(Фото) Српската убавица Нина Сеничар и ѕвездата на „Топ ган“ станаа родители по вторпат

Еспресо

(Фото) Има 76 години и неверојатно тело! Српската дизајнерка Верица Ракочевиќ покажа како изгледа во костим за капење!

Еспресо

Почина актерката Шенон Доерти, по долгата борба со ракот

Еспресо

Каде била Меланија Трамп за време на обидот за атентат на сопругот: Еве ги деталите

еспресо

(Видео) Обид за атентат на Доналд Трамп: Се промени рејтингот на поранешниот американски претседател

еспресо
Се вчитува....