10.8 C
Скопје
02:56 - 28 февруари, 2024

(Видео) Александра Пријовиќ пее меѓу маси на приватна забава во мини здолниште: Кумот Пејовиќ максимално се опуштил

Александра Пријовиќ пред две вечери присуствувала на приватна прослава на која била со кумот Ацо Пејовиќ, сопругот Филип и нејзиниот менаџер Блашко.

На социјалните мрежи кружи видео од приватната прослава пред две вечери, на која Александра Пријовиќ пее додека нејзиниот кум Ацо Пејовиќ е видно расположен и среќен.

Додека Александра го пеела својот голем хит „Дам, дам, брано“ и се шетала меѓу масите облечена во мини здолниште, нејзиниот кум Ацо седел на една од масите и се забавувал максимално, а тие што немале можност приватно да се забавуваат со него, сигурно никогаш не го виделе ваков.

Слични објави

(Видео) Гога Секулиќ го прослави роденденот на луксузна дестинација: Пејачката покажа какво изненадување ја дочекало во хотелот

Еспресо

„Ќе ти ја скратиме косата“: Српската пејачка била жртва на демнач и добивала застрашувачки закани на домашна адреса

Еспресо

„Нонстоп сум на инфузии“: Цеца проговори за здравствените проблеми со кои се соочила периодов

Еспресо

(Фото) Ова е вилата што Аца Лукас ѝ ја остави на Соња по разводот: Луксузот го одзема здивот

Еспресо

„Јас го добив детето, а тој доби стан“: Неда Украден ја отвори душата и се присети на разводот со поранешниот сопруг

Еспресо

(Видео) Зорица Брунцлик емотивно за зетот: Јас плачев наместо него

Еспресо
Се вчитува....