6.8 C
Скопје
07:10 - 4 март, 2024

Почина позната порно-ѕвезда: Спиела со повеќе од 80.000 мажи, дечкото ѝ починал пред две недели

Софи Андерсон, позната порно-актерка, почина на 36-годишна возраст, пренесува „Дејли мејл“. Ѕвездата на филмовите за возрасни почина само две недели по смртта на нејзиното момче, поранешниот фудбалер Оливер Спединг.

Зад себе остави четири деца.

Во индустријата за возрасни работела од 2017 година, а поранешниот фудбалер го запознала на снимањето на еден од филмовите.

Повеќе детали за нејзината смрт не се познати.

Порно-актерката во март минатата година се борела за живот поради сепса, откако еден од нејзините импланти на левата града се инфицирал, а подоцна и експлодирал.

Британката минатата година изјавила дека спиела со повеќе од 80.000 мажи.

– Ако тргнеме од точката кога почнав да се занимавам со проституција, а имав 17 години, би рекла дека тогаш имав секс со 5.000 луѓе годишно. Да, токму така беше. Тогаш се гледав со 10 до 20 клиенти дневно – рекла Андерсон во подкастот „The Fellas“.

– Додуша, бројката во меѓувреме се намали. Меѓу другото, и затоа што престанав да се занимавам со проституција. Мислам дека сега зборуваме за 15-тина луѓе неделно – раскажала Софи, која отворено била бисексуалка.

 

 

Слични објави

(Фото) „Правда за Бресквица“: Протест пред српското Собрание

еспресо

(Фото) Ријана, 2.500 јадења и кодекс на облекување на девет страници: Што се знае за свадбата на индискиот милијардер Анант Амбани

еспресо

(Видео) Карлеуша му соопшти на светот кога Кристијано Роналдо оди во пензија

Еспресо

Марија Шерифовиќ му се обрати на жирито по победата на Теја Дора: Ви благодарам што никој не гледаше во ничии хартии

Еспресо

Прво огласување на Бресквица по загубата: „Ви се јавувам дури сега…“

еспресо

(Видео) Има што да се види: На Северина ѝ пукнаа панталоните среде настап

Еспресо
Се вчитува....