Па, не го можам бре јас ова: Стихови на Цеца ги поврзаа со коронавирусот, а нејзината реакција ќе ве изнасмее! (ФОТО)

Цеца Ражнатовиќ скоро секојдневно е активна на Инстаграм, каде честопати знае да објави нешто во кое се споменува нејзиното име.

И овој пат беше истото. Таа сподели твит на кој се цитирани нејзини стихови од песната „Маскарада“ поврзани со сексот и коронавирусот.

– „И да се голи скинемо, остаче нам наше маске“ – Цеца го објасни сексот за време на коронавирусот“ – вака гласи статусот на Твитер кој ја насмеа Цеца.

– Па, не го можам бре јас ова – напишала таа и оставила три „смајли“.

Фото: Инстаграм

Слични објави

Елена Ристеска сакаше да се пофали со наградата, ама погледите ги собра нејзиното деколте (ФОТО)

Igor

„Имам широк нос, акни и кратки трепки…“ – Елена Ристеска објави запрепастувачка фотографија со порака (ФОТО)

Igor

Крвната група одредува кои мажи се НАЈДОБРИ ВО КРЕВЕТ: ТИЕ се далеку ПОДОБРИ од другите

Igor

Секој има свои квалитети – Еве што можете да научите од секој хороскопски знак!

Igor

Конечно добри вести од Австралија: Расел Кроу го покажа имотот пред пожарите и по дождот (ФОТО)

Еспресо

Поради неа се разведе, а сега ЈА ОСТАВИ: Има помалку од 50 килограми, изгледа анорексично

Igor

Остави Коментар

оне + 4 =

Слични објави

Овие комедии ќе ве насмеат до солзи, морате да ги погледнете! (ВИДЕО)

Еспресо

Три совети од Џенифер Лопез како полесно да ја надминете ситуацијата со коронавирусот! (ФОТО)

Еспресо

Здрави палачинки кои можете да ги јадете без грижа на совест

Igor

Пејачката Ирена Спасовска позира со длабоко деколте, ама ги покажа и гаќичките (ФОТО)

Igor

Фановите збунети! Најмладата милијардерка изненади кога се појави со очила и без шминка (ФОТО)

Igor

Најлесен пат до Г-точката: Поза во сексот која никогаш не се одбива

Igor