Наташа Беквалац на црвениот тепих во краток сако-фустан, а сандалите се посебна приказна

Наташа Беквалац на доделувањето на наградите MAC ја доби наградата за најдобро видео за песната „Доџи мами“.

На манифестацијата се појави во портокалов сако-фустан со широк крој.

фото: Васко Спасоски

Носеше интересни сандали со голема машна во иста боја како фустанот, кои привлекоа посебно внимание меѓу присутните.

фото: Васко Спасоски

Беквалац не сакаше да држи говор по добивањето на наградата, само ги повика сите на нејзиниот следен концерт.

фото: Васко Спасоски

 

 

Слични објави

Видео хороскоп 1 август 2019, четврток

Igor

Еве зошто ОВОЈ ВИД на пиперки се убедливо најевтини! и тоа СЕКОГАШ!

Igor

Се прашувате од каде инфлуенсерката Љупка Митрова има совршен задник? Ова е одговорот! (ВИДЕО)

Igor

500 жени открија топ 3 секс пози кои ги доведуваат до оргазам

Igor

Мадона во оскудна гардероба на прес-конференција (ФОТО)

Igor

Северина е тажна што за Велигден ќе биде без синчето: За него обоив јајца (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

три × три =

Слични објави

Целата треперев пред него: Убавата Георгина за врската со Роналдо, а откри и што ја привлекло кај фудбалерот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Бредли Купер и Леди Гага повторно заедно!

Igor

Старлетата Кејти ја фатија топлес во море, а јавноста се згрози од нејзините гради (ФОТО)

Igor

НЕОБИЧНА ГРЧКА САЛАТА со пржена лубеница (РЕЦЕПТ)

Igor

ВРЕДИ ЛИ ДА ДАДЕТЕ ВТОРА ШАНСА? Препознајте по овие пет знаци

Igor

Погледнете каков ГРАФИТ доби ДУА ЛИПА во родното Косово (ФОТО)

Igor