23.8 C
Скопје
04:38 - 23 јуни, 2024

(Фото) Ѕирнете во станот на Огњен Амиџиќ во кој инвестираше 100.000 евра: Сè е направено според најновата мода

Водителот Огњен Амиџиќ иМина Наумовиќ неодамна го добија синот Перун, а пред само неколку дена се вселија и во луксузниот стан во Дорчол.

Како што објавија тамошните медиуми, парот потрошил околу 100.000 евра за реновирање и опремување на станот, а сега уживаат во резултатите од нивните напори.

Мина е активна на социјалните мрежи и на своите следбеници редовно им покажува емотивни и семејни моменти, а овој пат не беше исклучок. Водителката гордо го сликала својот сопруг додека го чува бебето, а во таа прилика покажа и дел од дневната соба која изгледа феноменално.

Во станот преовладуваат светли бои и дрвени материјали, а таванот и светлата се направени „по најнова мода“. Во средината на собата е поставена огромна модерна маса, чија нијанса одговара на остатокот од дневната соба, а брачната двојка може да ужива гледајќи „домашно кино“.

Слични објави

Данијела Мартиновиќ ги предупреди своите следбеници: Ова е лажен профил, испраќа лажни пораки

Еспресо

(Видео) Ана Николиќ му запеа на дечкото: Сегашната те буди, вели поранешната ти стигна

Еспресо

Бен Афлек конечно откри зошто е секогаш лут и безволeн на фотографиите: „Луѓето проектираат нешто на мене што јас воопшто не го чувствувам“

еспресо

(Фото) Сања Маринковиќ е „авион“ во шестата деценија: Во бикини на Ибица

еспресо

Уште една екс-девојка му помага на Бен Афлек да го преброди разводот со Џеј Ло: Таа е Гвинет Палтроу!

еспресо

(Фото) Дали е ова најзгодната Србинка? Се соблече сопругата на Огњен Амиџиќ, го покажа телото три месеци по породувањето

Еспресо
Се вчитува....