20.8 C
Скопје
21:50 - 19 мај, 2024

(Фото + видео) Карлеуша целосно гола: Со рацете ги покрива градите, а телото го довела до совршенство

Јелена Карлеуша, која секојдневно објавува фотографии на социјалната мрежа Инстаграм, овој пат шокираше со фотографија на која позира гола.

ЈК со рацете ги покри бујните гради, додека интимниот дел остана сокриен од чаршафот кој го завиткала околу себе.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Покрај мускулести раце и тенок струк, на фотографијата на пејачката преовладуваат стомачните мускули, а блескавите нокти ги искомбинира со огромни кристални обетки.

„Каква божица“, „Види го ова брутално тело“, „Ќе му забранам на тато да те следи“, „Ова е уметност“, „Најубавата жена“, „Се обидуваш да не убиеш?“, се само некои на коментарите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Слични објави

Вељко Ражнатовиќ осуден за изјавата: „Бирајте што жените…“

еспресо

На победникот на Евровизија Немо му е одземен кристалниот микрофон: „Не знам каде е сега“

еспресо

На Цеца ѝ се слоши среде концерт: „Немав кислород“

еспресо

Ѕвездено време на хороскопските знаци: Ова се вашите судбоносни години од животот

еспресо

„Во еден момент темнината стана неподнослива“: Беjби Лазања се борел со депресија, еве како го нашол спасот

Еспресо

Сите сопруги на Јосип Броз Тито: Пред Јованка, се оженил за девојченце од Русија

еспресо
Се вчитува....