20.8 C
Скопје
21:50 - 19 мај, 2024

(Фото) Единствената внука на Брус Вилис наполни една година: ретки фотографии

Луета е родена во април 2023 година. Девојчето е првата ќерка на Румер Вилис, најстарата наследничка на Деми Мур и Брус Вилис.

Најстарата ќерка на Брус Вилис и Деми Мур покажа фотографија од нивната единствена внука. Вилис сподели снимка во чест на првиот роденден на Луета Румер на Инстаграм.

„Ох, моја нежна ќерко, не можам да поверувам дека имаш една година, оваа година со тебе беше најдобрата во мојот живот, никогаш не сум спознала љубов како твојата“, рече мајката на девојчето-славеничка , нарекувајќи ја наследничката најубава, паметна, весела и мила девојка.

„Секој ден растеш и учиш повеќе, а ти си мојот најдобар учител и мојата најдлабока љубов“, додаде Румер.

Таткото на Луета е музичарот Дерек Ричард Томас кој е долги години во врска со Румер. Румер во оваа прилика му се заблагодари за „најдобриот подарок“ – нивното прво дете.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rumer Glenn Willis (@rumerwillis)

Румер не ги заборави и своите сестри Талула и Скаут, а исто така ѝ се заблагодарила на нејзината мајка Деми Мур, таткото Брус Вилис и неговата втора сопруга Еми Хеминг.

Румер покажа и фотографија од нејзиното домашно породување во април 2023 година.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rumer Glenn Willis (@rumerwillis)

 

 

Слични објави

Вељко Ражнатовиќ осуден за изјавата: „Бирајте што жените…“

еспресо

На победникот на Евровизија Немо му е одземен кристалниот микрофон: „Не знам каде е сега“

еспресо

На Цеца ѝ се слоши среде концерт: „Немав кислород“

еспресо

Ѕвездено време на хороскопските знаци: Ова се вашите судбоносни години од животот

еспресо

„Во еден момент темнината стана неподнослива“: Беjби Лазања се борел со депресија, еве како го нашол спасот

Еспресо

Сите сопруги на Јосип Броз Тито: Пред Јованка, се оженил за девојченце од Русија

еспресо
Се вчитува....