34.8 C
Скопје
14:43 - 24 јуни, 2024

(Фото) Сопругата на Тарик Филиповиќ е бомба во бикини: Бившата мисица ги запали социјалните мрежи

Поранешната мисица Лејла Филиповиќ (46) и сопруга на Тарик Филиповиќ (51) објави фотографија во костим за капење на Инстаграм и ги воодушеви фановите.

Таа позираше во црн костим за капење покрај морето. Главата ѝ е сокриена со сламена шапка и очила за сонце.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lejla Filipović (@lejla.filipovic)

Инаку, во времето на изборот на мис, сопственикот на лиценцата ѝ ја одзема круната додека изборот се пренесуваше „во живо“ на телевизија, но на крајот Лејла сепак ја претставуваше Хрватска на изборот за мис во Сан Сити.

За глумецот и водител Тарик Филиповиќ се омажи во 2007 година и го имаат синот Арман.

Слични објави

(Видео) Рада Манојловиќ се мачи да го собере бакшишот: Пејачката ги редеше парите на чинија

Еспресо

(Видео+фото) Болната Селин Дион дојде на концертот на хрватскиот музичар Стјепан Хаусер, а тој ѝ посвети специјална песна

Еспресо

Љубовен хороскоп за сите хороскопски знаци (од 24 до 30 јуни): Близнаците да заборават на минатото, Лавовите да искажат љубов со зборови…

еспресо

Бен Афлек за првпат проговори за кризата со Џенифер Лопез: „Особено ги погодува моите деца…“

еспресо

Депресивна изјава на Јелена Карлеуша: „Можеби еден ден само нема да се појавам…“

еспресо

Астропрогноза за понеденик, 24 јуни: За биковите профит, стрелците ќе излезат од зоната на удобност

еспресо
Се вчитува....