3.8 C
Скопје
02:53 - 4 март, 2024

(Фото) Празнично издание на Нина Бадриќ: Пејачката го покажа луксузниот дом

Хрватската поп-пејачка Нина Бадриќ го прославува католичкиот Божиќ, а своите следбеници длучи да ги почести со низа празнични фотографии на социјалните мрежи.

Нина во жолт фустан и чорапи од Гучи позираше покрај новогодишна елка, а на неколку фотографии се качи на скала каде што нејзините нозе дојдоа до израз.

Пејачката покажа дека живее во чист луксуз, а покрај овој имот го поседува и оној на Хвар.

Иако се труди својот приватен живот да го држи подалеку од очите на јавноста, понекогаш не може да одолее да сподели некои детали со своите следбеници.

Така, во една прилика покажа како местото каде што оди секогаш кога сака да биде сам, да се одмори или да ужива во пливање и сончање со пријателите во текот на летните денови, а она што можеше да се забележи од фотографиите е дека се работи за голема камена куќа во прекрасен рустикален стил.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nina Badrić (@badrich)

Слични објави

(Фото) „Правда за Бресквица“: Протест пред српското Собрание

еспресо

(Фото) Ријана, 2.500 јадења и кодекс на облекување на девет страници: Што се знае за свадбата на индискиот милијардер Анант Амбани

еспресо

(Видео) Карлеуша му соопшти на светот кога Кристијано Роналдо оди во пензија

Еспресо

Марија Шерифовиќ му се обрати на жирито по победата на Теја Дора: Ви благодарам што никој не гледаше во ничии хартии

Еспресо

Прво огласување на Бресквица по загубата: „Ви се јавувам дури сега…“

еспресо

(Видео) Има што да се види: На Северина ѝ пукнаа панталоните среде настап

Еспресо
Се вчитува....