17.8 C
Скопје
14:43 - 20 април, 2024

(Фото) Нивес Целзиус во секси луксузно издание: Се појави во проѕирен фустан со светкави украси

Во понеделникот вечерта во Хрватскиот народен театар, се собраа бројни познати фаци на модна ревија, а најпривлечна беше провокативната Ниевес Целзиус во нејзиниот тесен, беж фустан.

Луксузниот проѕирниот фустан со светкави украси имаше нагласено деколте. Таа сподели неколку фотографии од нејзиното модно издание, а поради тоа не останаа имуни многу обожаватели.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

„Убава жена“’ „Па гориш“’ „Ти си авион“; „Ти си нашата кралица“, беа дел од коментарите.

Нивес беше придружувана од водителот Далибор Петко, а таа го спореди со познат холивудски актер.

– Далибор Петко му фрла мала вечер на Бред Пит? – напиша Нивес во Инстаграм приказната, а изгледа дека одлично се забавувале.

 

Слични објави

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо

Неделен хороскоп, од 22 до 28 април: Среќно небо за Овните, добра вест за Лавовите, љубовни искри за Водолиите…

еспресо

Колегите на водителката Бојана Јанковиќ во шок: Пред смртта била најсреќна личност во светот

еспресо

Водителката Бојана Јанковиќ пронајдена мртва во стан, се чека на обдукција на телото

еспресо

Астропрогноза за сабота, 20 април: Вагите да посветат внимание на партнерот, Водолиите да се отворат за нови познанства

еспресо

Личниот живот им „пука“: Три хороскопски знаци наскоро ќе ја изгубат љубовта

еспресо
Се вчитува....