9.8 C
Скопје
02:43 - 15 април, 2024

(Фото) Лепа Брена наздравува со шампањ во Монте Карло: Пејачката се пофали со погледот од луксузното Монако

Популарната пејачка Лепа Брена деновиве престојува во Монте Карло каде поседува луксузен апартман, а сончевите денови ги искористи за уживање.

Брена на својот Инстаграм профил сподели фотографија од погледот од луксузната дестинација. На фотографијата таа е на тераса на ресторан на брегот на Монте Карло каде ужива во сонцето и чаша пенливо вино.

Инаку, Лепа Брена заедно со нејзиниот сопруг Слободан Живојиновиќ поседува голем број имоти, од кои некои се стан во Монако и вила во Мајами. Пејачката го објави погледот од станот кој го поседуваат во Монте Карло, а сцената е вистински рај за очи.

Слични објави

„Нераскинлива судбинска врска“: Астролог ги анализира наталните карти на кралот Чарлс и кралицата Камила

еспресо

Ѓорѓе Давид се врати на местото на несреќата: Пејачот објави дека повторно заминува од Македонија

Еспресо

Почина српска пејачка по борба со ракот на 41 година: Во јануари ѝ рекле дека ѝ остануваат уште 6 месеци живот

Еспресо

(Фото) Хју Хефнер дебело платил за гробот до Мерилин Монро: „Жално е што ја искористи и нејзината смрт“

еспресо

(Видео) Карлеуша го крена на нозе Белград: Излезе да се забавува во тантела и гаќички со накит од 28.000 евра

Еспресо

(Фото) Без шминка, со несредена коса и пижами: Еве како изгледа Емина Јаховиќ додека прави доручек

Еспресо
Се вчитува....