39.8 C
Скопје
16:25 - 19 јули, 2024

(Фото) Карлеуша ја освои публиката во уште едно провокативно издание! Пејачката едвај ги покри градите

Јелена Карлеуша не престанува да ги изненадува обожавателите со изборот на гардероба за настап.

Пејачката, освен по бројните хитови, позната е и како модна икона, а на секој настап повторно и повторно ја шокира публиката со комбинации кои се прераскажуваат.

Карлеуша синоќа одржа концерт во Пожаревац и создаде луда атмосфера, а за оваа прилика облече провокативен бел комплет.

Сепак, и овој пат дизајнот беше уникатен, па споменатиот комплет се состоеше од куп ремени и токи. Еден од нив едвај го покри нејзиното бујно деколте, а публиката беше воодушевена.

Таа го комплетираше овој аутфит со бели ракавици, а можеме слободно да кажеме дека кралицата на стилот повторно се појави на сцената како светска ѕвезда.

Слични објави

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо

Принцот Хари ќе објави нов „сензационален материјал“ во нова книга: Има што да раскаже за серија книги

еспресо

(Фото) Жељко Бебек настапува со синот кој „растура“: Сакам да ме „прешиша“ на сцена

еспресо
Се вчитува....