24.8 C
Скопје
17:14 - 3 октомври, 2023

(Фото) Џенифер Лопез покажа како изгледа рано наутро штом се разбуди: „Добро утро и среќен ден!“

Актерката и пејачка Џенифер Лопез сподели утринско селфи без шминка со своите следбеници на социјалните мрежи.

54-годишната Џенифер Лопез позира како лежи во кревет. Пејачката се појави пред фановите во зелен свилен топ украсен со бела тантела.

„Добро утро и среќен ден! Ќе биде одлична недела!“ – напиша Џеј Ло на објавата.

Претплатниците на Инстаграм и фановите на Лопез се восхитуваа колку таа изгледа младолико.

„Колку години има Џенифер Лопез? 54? Се шегувате!“, „Воопшто не старее?“, „Посакувам да изгледам вака наутро“, „Убавина“, „Божица“, напишаа корисниците во коментарите на објавата.

Во средината на јули, Џенифер Лопез и Бен Афлек ја прославија првата годишнина од бракот. Двојката ја прослави оваа пригода со романтична вечера во италијанскиот ресторан Џорџо Балди во Санта Моника. Парот се венчаше во јули 2022 година – 20 години по првата свршувачка.

Бен Афлек првпат ја запросил Џенифер Лопез во 2002 година, но свадбата, закажана за 2003 година, никогаш не се случила. Во 2021 година, поранешните партнери ја продолжија својата врска, а во април 2022 година повторно се верија, па се венчаа. Еден месец по скромната свадбена церемонија во Вегас, младенците приредија раскошна прослава на имотот на Афлек во Ризборо,САД.

Слични објави

Никогаш повеќе не го видов: Кеба вечно ќе се сеќава што му кажал Тома Здравковиќ

Еспресо

(Фото) Легендарното селфи на поранешната финска премиерка и Ана Винтур го крена модниот свет на нозе!

Еспресо

Хрватите повторно бараат забрана за концерт на Аца Лукас: Каква порака ќе испрати зависник и насилник?

Еспресо

Жерар Депардје за обвинувањата за силување: Никогаш, никогаш не сум малтретирал жена

Еспресо

(Фото) Преубавата Ноелија Војгт стана Мис на САД 2023: Американка со венецуелско потекло

Еспресо

Еве што се случувало пред сообраќајката на Аца Лукас: „Беше исклучително добро расположен“

Еспресо
Се вчитува....