38.8 C
Скопје
16:54 - 19 јули, 2024

(Фото) Секси и на 52 години: Нина Бадриќ го покажа згодното тело на Миконос

Грчкиот остров Миконос е вистински рај за хедонистите, дестинација која мами воздишки со својата убавина, божествените глетки, космополитскиот дух и врвниот ноќен живот. Една од оние кои го избраа Миконос ова лето е и хрватската пејачка Нина Бадриќ, која заслужено замина на неколкудневен одмор, далеку од градските гужви.

Пејачката сподели неколку фотографии од ова патување на својот инстаграм-профил, на кои позира во бел летен фустан и самоуверено покажа дека се уште важи за една од најубавите жени на регионалната музичка сцена.

Според коментарите на објавата, многумина сметаат дека ова е најдоброто издание на Бадриќ досега.

„По кој пат да тргнам?“, напиша таа во описот на фотографиите.

Слични објави

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо

Принцот Хари ќе објави нов „сензационален материјал“ во нова книга: Има што да раскаже за серија книги

еспресо
Се вчитува....