38.8 C
Скопје
16:55 - 19 јули, 2024

(Фото) Емина Јаховиќ во топлес издание: Пејачката ги покажа извајаните нозе и тајната тетоважа

Пејачката Емина Јаховиќ неодамна се најде во центарот на вниманието поради фотографиите од првата венчавка на која е непрепознатлива, како и нејзиниот син кој заплови во музичките води.

Сега згодната пејачка се огласи на Инстаграм со фотографија која ги „собори сите од нога“. Додека уживаше во летните денови, таа ги почести своите следбеници со „жешки“ фотографии во костим за капење, но и делумно без него.

Емина се фотографирала топлес, со што ја разбуди машката имагинација, а потоа објави слики како ужива на лежалка. Таа позираше со своето куче на лежалка, а нејзините извајани нозе беа во преден план. Покрај овие фотографии, пејачката го спушти горниот дел од бикини и ја покажа тетоважата во облик на срце што ја има на рамото.

Фото: Инстаграм/Емина Јаховиќ
Фото: Инстаграм/Емина Јаховиќ
Фото: Инстаграм/Емина Јаховиќ
Фото: Инстаграм/Емина Јаховиќ

Слични објави

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо

Принцот Хари ќе објави нов „сензационален материјал“ во нова книга: Има што да раскаже за серија книги

еспресо
Се вчитува....