Ознака : златен пресек

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Според науката ова е најубавиот маж на светот! (ФОТО)

Еспресо
Холивудската ѕвезда Роберт Патинсон е прогласен за најубавиот маж на светот, според резултатите од истражувањето кое имало за цел да го избере совршеното машко лице....