20.8 C
Скопје
02:15 - 18 јуни, 2024

Ознака : живко мукаетов

ЕспресоСлајдер

Мукаетов пред натпреварот на ракометарките со Франција – да се покажеме во вистинско светло, дајте им поддршка на нашите девојките!

Еспресо
Претседателот на Ракометната федерација на Македонија, Живко Мукаетов, денеска им даде силна  поддршка за македонските репрезентативки кои утре ќе го одиграат првиот натпревар на Европското...