17.8 C
Скопје
01:29 - 20 мај, 2024

Ознака : токсична

АстроСлајдерХороскоп

ЗОШТО ХОРОСКОПСКИТЕ ЗНАЦИ ОСТАНУВААТ ВО ТОКСИЧНИ ВРСКИ: Бикот не сака промени, Овните не признаваат пораз, Рибите веруваат во љубов…

Еспресо
Овните остануваат во токсична врска бидејќи не сакаат да претрпат загуба Кога станува збор за емотивна врска, Овенот претпочита да брка „плен“ освен ако не...