10.8 C
Скопје
05:52 - 23 мај, 2024

Ознака : тања глигорова

Животни ПриказниСлајдер

(ФОТО) НА ГОСТИ ВО ЛЕКОВИТИОТ ДВОР НА ТАЊА ГЛИГОРОВА: Моето дворче е мојот рај, диазепам

М. Г.
Денешната екскурзија ја направивме низ големиот, просторен и сончев двор на Тања Глигорова кој се наоѓа на 600 м надморска височина. Таа по професија е...