Ознака : руска манекенка

Свет Сцена

Во време на страв од коронавирусот руска манекенка ја шокираше јавноста: Смртта на дел од човештвото е добра за нашата планета!

Еспресо
Иако не треба да се паничи околу моменталната пандемија, ситуацијата е доволно сериозна и стравот на луѓето во овие околности е сосема разбирлив и нормален....