17.8 C
Скопје
04:33 - 20 мај, 2024

Ознака : Магдалена Цветкоски

ЛајфстајлСцена

Може да гласаме за Македонија! Да ја поддржиме Мила Москов на детскиот Евросонг! (ВИДЕО)

Igor
Од овој момент започна гласањето на детскиот Евросонг кој се одржува во Полска, каде боите на Македонија ги брани талентираната Мила Москов. Гласањето ќе трае...