26.8 C
Скопје
13:41 - 14 април, 2024

Ознака : Луси Робсон

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

ФОТО: Дали британската голферка Луси Робсон е најубавата спортистка на светот

Васко Спасоски
Британката Луси Робсон има 25 години, иако многумина од прва би заклучиле дека таа е модел, пејачка или инфлуенсерка, Луси всушност е професионална голферка. По...