24.8 C
Скопје
13:00 - 25 мај, 2024

Ознака : Лудиот Макс

СветСцена

Ања Тејлор-Џој како Фуриоза во претпродолжението на „Лудиот Макс“: Се појавија првите фотографии од сетот

Еспресо
На социјалната мрежа „Твитер“ се појавија првите фотографии од претстојното претпродолжение на „Лудиот Макс“ под наслов „Фуриоза“, нудејќи им на обожавателите повторно поглед кон пусти...