25.8 C
Скопје
13:52 - 25 мај, 2024

Ознака : лице в лице

ЕспресоСлајдер

„Лице в лице“ и Кометал Ѓорче Петров со заеднички шут ги слават своите јубилеи

еспресо
Со инклузивен спортски натпревар, помеѓу поранешни ракометарки на „Кометал Ѓорче Петров“ и на продавачите на списанието за одржлив развој „Лице в лице“, ќе биде одбележана...