27.8 C
Скопје
10:17 - 13 јуни, 2024

Ознака : кики ракимовски

БалканСлајдерСцена

(Видео) Потресна порака од синот на Аки Ракимовски: „Се борам со тагата како со ветерница…спиј мирно, тато, те чувам…“

Еспресо
Кики Рахимовски, синот на легендарниот фронтмен на „Парни ваљак“ Аки Рахимовски, вчера објави емотивна порака на Инстаграм по повод годишнината од смртта на неговиот татко....