23.8 C
Скопје
04:28 - 23 јуни, 2024

Ознака : кашлица морков

Здравје

Смирете ја кашлицата со морков, еве како да направите домашен сируп

Igor
Со промените на времето доаѓаат и разните инфекции и воспаленија, како и кашлицата која е симптом при настинки кај децата но и кај возрасните. Морковот...