25.8 C
Скопје
09:55 - 24 јуни, 2024

Ознака : јане сандански

Наши ФациСлајдерСцена

„НЕКСТ ТАЈМ“ со ПРЕРАБОТКА на СТАРА МАКЕДОНСКА ПЕСНА: Посветена на Јане Сандански – Царот Пирински

М.Р.
Бројните фановите на „Некст тајм“ по долгата пауза наскоро ќе имаат прилика да ја слишнат новата песна на популарното етно-поп дуо од Скопје.   View...