16.8 C
Скопје
14:47 - 27 февруари, 2024

Ознака : фебикс

СветСлајдерСцена

(ФОТО) ЗДЕБЕЛЕН ДО НЕПРЕПОЗНАТЛИВОСТ: Хоакин Феникс не личи на себе од „Џокер“, фановите нерпијатно изненадени!

Еспресо
На Инстаграм неодамна се појави фотографија од Хоакин Феникс, познатиот Џокер, која непријатно ги изненади неговите фанови, па многумина се запрашаа како можел до толку...