7.8 C
Скопје
20:24 - 20 февруари, 2024

Ознака : ФБ група

Ви препорачуваме на СПДестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

ИНТЕРВЈУ СО АЛАКСАНДАР ВАСИЛЕВСКИ: Успеав во посакуваното, …ДВОРЧЕТО…нуди убавини и уживање за сите членови!

Ј.К.Д
Разговараме со исклучителна личност, Александар Василевски, основач и администратор на Фејзбук групата …ДВОРЧЕТО…Што стои зад оваа успешна приказна? Почитувањето на човечките вредности. Доблест која во...