36.8 C
Скопје
18:13 - 18 јуни, 2024

Ознака : Енди Коен

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Водителот проговори за тешката болест: Станал татко, а подоцна дознал дека боледува од рак! Колешка му го спасила животот! (ФОТО)

Васко Спасоски
Енди Коен (51), американскиот тв-водител, продуцент и автор раскажа како водителката и актерка Кели Рипа (49) му го спасила животот. Таа го убедила да оди...