10.8 C
Скопје
21:41 - 28 февруари, 2024

Ознака : дамиен абад

Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатСлајдер

Министер на Макрон обвинет за силување од две жени, Абад се брани: таков секс „едноставно е невозможен за мене… без надворешна помош“

Еспресо
Контроверзноста експлодира во Франција откако неколку дена по преземањето на функцијата, еден од министрите назначени од Емануел Макрон беше обвинет за силување од страна на...