4.8 C
Скопје
02:09 - 4 март, 2024

Ознака : бебиња име

Ви ПрепорачувамеИнтимаЛајфстајлСлајдер

НЕЈЗИНА РАБОТА е да го избере совршеното име за бебињата и тоа ЗА „САМО“ 1.000 ДОЛАРИ по дете

Еспресо
Идните родители им плаќаат повеќе од 1.500 долари на „професионалните именувачи на деца“ чија задача е да го изберат совршеното име за нивното бебе. Американката...