4.8 C
Скопје
03:05 - 4 март, 2024

Ознака : барон

СветСлајдерСцена

МЕЛАНИЈА ТРАМП: Доста со политика, време е за семејството!

Еспресо
Некои извори открија дека Меланија Трамп сака да го напушти Вашингтон и „не е заинтересирана“ да се врати. „Меланија не сака да биде во очите...