4.8 C
Скопје
03:32 - 4 март, 2024

Ознака : антониа гигоска

БалканСлајдерСцена

(Фото) Антониа Гигоска се пофали со трудничко стомаче, следува свадба, а еве со кого е во врска: „Долго време молчевме…“

Еспресо
Антониа Гигоска ги израдува фановите со вест дека е бремена, но не само тоа – туку додека биле на зимски романтичен одмор на Копаоник, Србија,...