11.8 C
Скопје
21:57 - 29 февруари, 2024

Ознака : Амир Ибраимовски

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Бившата на Кајмакоски сними дует со синот на Ибуш Ибраимовски (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Манекенката Кристина Димитријевска или на јавноста повеќе позната како поранешна сопруга на пејачот Даниел Кајмакоски пред неколку дена ја промовираше својата втора песна. Новата песна...