18.8 C
Скопје
21:13 - 15 април, 2024

(Видео) Шварценегер се враќа на екраните и тоа во серија: Еве како тоа изгледа!

Објавен е првиот трејлер од ТВ серијата „Fubar“ во која светски познатиот актер Арнолд Шварценегер се враќа на малите екрани.

Во трејлерот кој беше објавен на YouTube, беше наведено дека серијата од вкупно осум епизоди ќе се емитува на 25 мај на платформата Нетфликс.

Во „Fubar“, првата ТВ серија на дигиталната платформа во која глуми Шварценегер, играат и Моника Барбаро, Форчн Фајмстер и Енди Бакли.

Акционата хумористична серија зборува за тоа што се случува кога татко и ќерка ќе откријат дека целата нивна врска е заснована на лага и дека и двајцата се агенти на ЦИА.

Шварценегер, кој неодамна го потпиша „Terminator: Dark Fate“, петтата продукција од серијата „Terminator“, имаше и значајни улоги во филмовите како „Escape Plan“, „The Expendables 2“ и „The 6th Day“.

Слични објави

(Фото) „Јас се женам, сите се твои!“: Сергеј Трифуновиќ објави фотографијa со татко си и 23 години помладата свршеница

Еспресо

(Видео) „Она кога Саша Поповиќ ќе те вози!“: Постапката на креативниот директор на „Гранд“ предизвика лавина коментари

Еспресо

Се огласи сопругата на Џенан Лончаревиќ по веста за разводот: „Сака да ме исфрли од домот, купи стан за љубовницата“

Еспресо

(Фото) „Прекрасен викенд“: Роберт Билбилов и Лејла Рамковска уживаа во Грција

Еспресо

(Фото) Вељко Ражнатовиќ се расоблече, стомачните мускули во преден план: „Тигарска крв“

еспресо

(Фото) Александра Пријовиќ во Хрватска изнајмила чист луксуз: Хотелот дневно го плаќа 12.000 евра

Еспресо
Се вчитува....