26.8 C
Скопје
13:56 - 14 април, 2024

(Видео) Гога Секулиќ е „жив оган“ на плажа: Провокативна снимка која ги магепса фановите

Пејачката Гога Секулиќ секогаш може да се пофали со бујна фигура.

Ова е особено видливо во текот на летните денови и престојот на плажа.

Гога штотуку ги почести своите следбеници на Инстаграм со провокативно видео од една од плажите, веројатно – во Црна Гора.

Снимена е додека лежи, а во преден план се нејзините бујни гради кои едвај ѝ се вклопуваат во градникот.

Неодамна ги коригираше градите, како што самата рече во една прилика, но големината останала иста.

Нејзините обожаватели се целосно маѓепсани од глетката.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Goga Sekulić (@sekulicgoga)

„Ти си жив оган“ – гласи еден од бројните позитивни коментари од нејзините фанови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Goga Sekulić (@sekulicgoga)

Слични објави

Колку „тежи“ Роберто Кавали и каде ќе оди богатството: Вила од соништата, јахта, зграда во Дубаи…

еспресо

Познат српски рапер заврши зад решетки во Тајланд, го фатиле под дејство на недозволени супстанции

Еспресо

(Фото) Меган и Хари никогаш посреќни, а на социјалните мрежи ги направија лом: „Нели не сакаа внимание?!“

еспресо

Астропрогноза за недела, 14 април: Лавовите ќе пленат со харизма, Јарците мора да покажат одлучност

еспресо

(Фото) Се омажи ќерката на Бранко Црвенковски: Марија во елегантна венчаница го кажа судбинското „да“

еспресо

За Раковите богатство, за Девиците изобилство: Парите и хороскопските знаци во месец мај

еспресо
Се вчитува....