9.8 C
Скопје
16 октомври, 2021

ЛОКУМЧЕ: Јелена Карлеуша „си ја заврши домашната задача“ во Австрија!

Српската пејачка Јелена Карлеуша повторно ги воодушеви своите бројни обожаватели и пријатели со новиот секси стајлинг, што дефинитивно ја скокотна фантазијата на многумина.

Јелена е мега популарна и надвор од границите на нејзината земја, па честопати има настапи и во странство.

Така овојпат имаше настап во Австрија, и за таа прилика, очекувано од неа, воодуешви со својот стајлинг и уште еднаш покажа зошто е една од најголемите ѕвезди на Балканот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Карлеуша носеше панталони со низок струк од кои ѕиркаа црвените гакички во комбинација со црвен тантелен градник, високи потпетици. Во црвено од глава до пети.

Пејачката за оваа прилика се одлучила за интересна фризура, горниот дел од косата ѝ беше собрана во две високи опашки, додека остатокот од косата беше пуштен.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Се знае која е најдобрата риба“, „Вистинска мачка“, „Изгледаш моќно“, „Ти си жена од соништата“, „Гориш“, „Си ја заврши домашната задача како и секогаш“, беа само дел од коментарите под нејзината објава на „Инстаграм“.

Слични објави

ЦВЕТЕН РАЈ НА 1.100 МЕТРИ НАДМОРСКА ВИСИНА: Искусна фризерка, „исфризирани“ цвеќиња!

Ј.К.Д

(ВИДЕО) 14 ГОДИНИ ТАГА ПО ТОШЕ: А кој може тебе да те заборави?

М.Т

СЛАВЧО ПОПОСКИ ПРЕЦИЗИРА: До колку степени ќе се згрееме и кога?

Ј.К.Д

ПЕТАР ГРАШО КОНЕЧНО СЕ ОГЛАСИ ЗА НОВАТА ВРСКА: Има уште многу нешта што не ги знаете!

Ј.К.Д

(ФОТО) ДРУГ СВЕТ: Како изгледа појадокот во Данска, Русија и Англија

М. Г.

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 16 ОКТОМВРИ: Не пропуштајте ја можноста за разговор

И. Т.
Се вчитува....