10.8 C
Скопје
10:35 - 10 декември, 2022

Ќе најави ли нешто важно? Џенифер Лопез ги избриша сите фотографии од својот профил и не стапува во контакт со фановите

На личниот профил пејачката Џенифер Лопез ја смени профилната фотографија и наместо не астави црна и, понатаму – ги избриша сите фотографии, пренесува Си-Ен-Ен.

Сите претходни фотографии на нејзиниот верификуван профил беа избришани, а не беа објавени нови објави ни на ТикТок ниту на Твитер.

Севкупно, Џенифер Лопез има речиси 347 милиони следбеници. Ваквите активности на познатите личности обично претходат на некоја важна најава.

Во петок, на 25 ноември се навршуваат 20 години од објавувањето на нејзиниот трет студиски албум This Is Me… кој му го посвети на својот сакан Бен Афлек. Албумот ги вклучуваше сингловите „Jenny from the Block“, „All I Have“ и „Dear Ben“.

На Твитер, каде што последната објава беше ретвит од нејзиниот претстоен филм со Џош Духамел во главната улога, фановите коментираат со прашања и изразуваат возбуда. „Нешто големо мора да се случи!“, напишаа обожавателите. Сепак, самата пејачка молчи и не стапува во контакт со фановите.

Слични објави

По што беше познат Рони Тарнер, синот на Тина Тарнер: „Овој пат дадов сè од себе. Не можев да те спасам…“

Еспресо

Путин разочаран од зборовите на Меркел за договорите од Минск: „Кому да веруваме? Довербата на Западот е доведена на нула“

Еспресо

Потпретседателката на Европскиот парламент Ева Каили е приведена во Белгија за случај на корупција: Наводи за примање мито за СП во Катар

Еспресо

„Не ја искривувајте сликата“: По документарецот се огласи портпаролката на Хари и Меган

Еспресо

Астро прогноза за сабота, 10 декември

Еспресо

Северина има посебна порака за голманот на Хрватска откако го победија Бразил

Еспресо
Се вчитува....