34.8 C
Скопје
18:43 - 22 јули, 2024

(Фото) Здравко Чолиќ им пее на увце: Старлетата Ана Кораќ објави незаборавни мигови од свадбата

Поранешната „задругарка“ Ана Кораќ вчера изненади многу следбеници со нови објави на Инстаграм.

Старлетата крена голема прашина на мрежите кога објави фотографии во бело со натпис „Ден на венчавката“, но не откри дали се работи за нејзин емотивен чин или пак гостувала на нечија свадба.

Кораќ објави неколку прекрасни фотографии, но и видео во кое цврсто го држи својот сопруг за рака и му го посветува текстот на песната „Ти си ми во крвта“.

Инаку, на свадбата која се одржа во Белград, во еден елитен ресторан, во живо пееше еден од најубавите машки вокали на Балканот, Здравко Чолиќ.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Korać 🥰 (@ana_korac)

Ана на Инстаграм објави и фотографии на кои се гледа како Чола прави неверојатна атмосфера на свадбата.

Слични објави

Бившиот на Цеца се омажи за мисица: Богдан и Јована се венчаа во тајност на свето место

Еспресо

(Видео) Шекил О’Нил и српскиот рапер направија хаос во Хрватска: Дресот на НБА ѕвездата ги воодушеви сите!

Еспресо

Никол Кидман даде редок коментар за Том Круз: „Живеевме во приколка, бевме многу блиски“

еспресо

Пет години од смртта на Дијана Милојковиќ: Нејзината натчовечка борба со тешката болест го сплоти Балканот

Еспресо

(Фото) Деми Мур ја покажа својата совршена линија во минијатурни бикини: „Авионка“ на 61 година

еспресо

(Фото) Џина Џиновиќ има нов дечко: Веќе не го крие и страсно се љуби со него пред сите

Еспресо
Се вчитува....