1.8 C
Скопје
00:50 - 30 март, 2023

(Фото) Туна Сејдиу неверојатно згодна на плажа во Дубаи: Како риба во мрежа

Откако се одмори во егзотичниот Занзибар од каде ги почести неколку пати своите фанови со секси фотографии, убавата пејачка Туна Седиу, која неодамна се разведе по втор пат, го продолжи одморот во Јужна Африка, во Совето, па оттаму одлета за Дубаи.

37 годишната пејачка во Дубаи го помина и Денот на вљубените.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝗧𝗨𝗡𝗔 (@tunasejdi)

Туна сподели неколку фотографии на Инстаграм, на кои позира на плажа облечена во светло син костим за капење. Изгледот е надополнет со мрежаст проѕирен фустан и црни очила за сонце.

Се разбира, фотографиите брзо собраа голем број „лајкчиња“.

 

Слични објави

Поранешната сопруга на Доналд Трамп била под истрага на ФБИ – Ивана Трамп осомничена за шпионажа

Еспресо

(Фото) Папата Франциск итно пренесен во болница, откажани се сите состаноци

Еспресо

И Фута Радуловиќ е дел од тимот во филмот за легендата Џеј Рамадановски

Еспресо

Илон Маск и група научници бараат шестмесечен прекин на обуките за вештачка интелигенција – можни се злоупотреби

Еспресо

Попоски најавува убави сончеви денови, еве кои

Еспресо

Месечен хороскоп за април: Љубов за Близнаците, убави можности за Девиците, голема победа за Овните…

Еспресо
Се вчитува....