39.8 C
Скопје
17:23 - 19 јули, 2024

(Фото) Синот на Брена, Виктор Живојиновиќ е вљубен до уши: Со убавицата Софија на одмор

Изгледа дека помладиот син на Лепа Брена се заљубил до уши.

Виктор сега на својот Инстаграм сподели фотографија со својата избраничка од авионот, на која ги гледаме насмеани.

Она што многумина го забележаа се гребаниците на неговиот врат, кои дојдоа до израз на заедничката фотографија.

инстаграм

Да потсетиме, убавата Софија само на Инстаграм ја следат повеќе од 35 илјади луѓе.

Таа долго време работи на кампањи за познати модни дизајнери и светски брендови за шминка, додека нејзините објави на социјалните мрежи редовно го привлекуваат вниманието на многумина.

Слични објави

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо

Принцот Хари ќе објави нов „сензационален материјал“ во нова книга: Има што да раскаже за серија книги

еспресо
Се вчитува....