28.8 C
Скопје
18:22 - 14 април, 2024

(Фото) Се огласи Мелина Џиновиќ, и тоа со емотивна, нежна порака!

Мелина се огласи во прекрасна прилика!

Наследничката на Мелина и Харис Џиновиќ денеска го прослави својот дваесетти роденден.

По тој повод Мелина се огласи на својот инстаграм-профил, а еве што ѝ посака на својата ќерка:

-Среќен роденден љубов, напиша Мелина покрај фотографијата.

Да потсетиме, Харис и Мелина за жал се разведуваат по 12 години брак, односно по повеќе од две децении заеднички живот, а модната дизајнерка веќе ја напушти вилата во Сењак и изнајми стан во луксузна населба во Белград.

Џиновиќ отворено зборуваше за пропаѓањето на бракот и откри дека наводното изневерување на неговата се уште легална сопруга е причина за раскинувањето.

Драмата продолжува за Харис Џиновиќ и Мелина: Масло врз огнот додала ќерка им

Слични објави

(Видео) Карлеуша го крена на нозе Белград: Излезе да се забавува во тантела и гаќички со накит од 28.000 евра

Еспресо

(Фото) Без шминка, со несредена коса и пижами: Еве како изгледа Емина Јаховиќ додека прави доручек

Еспресо

Колку „тежи“ Роберто Кавали и каде ќе оди богатството: Вила од соништата, јахта, зграда во Дубаи…

еспресо

Познат српски рапер заврши зад решетки во Тајланд, го фатиле под дејство на недозволени супстанции

Еспресо

(Фото) Меган и Хари никогаш посреќни, а на социјалните мрежи ги направија лом: „Нели не сакаа внимание?!“

еспресо

Астропрогноза за недела, 14 април: Лавовите ќе пленат со харизма, Јарците мора да покажат одлучност

еспресо
Се вчитува....